Sébastien Ogier: „Najbardziej udany sezon”

Sébastien Ogier, trzykrotny rajdowy mistrz świata, rozmawiał z AUTOhebdo po Rajdzie Australii.

opublikowany 16/09/2015 à 11:46

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Sébastien Ogier: „Najbardziej udany sezon”

W bardzo zamkniętym kręgu rajdowych mistrzów świata, Sebastian Ogier właśnie samotnie awansował do rangi potrójnych zwycięzców WRC, przed Walterem Röhrlem, Massimo Biasionem, Carlos Sainz czy Marcusa Grönholma. Teraz o jedną długość za fińską parą Juhą Kankkunenem? Francuz Tommi Mäkinen przyznaje, że miał za sobą najlepszy sezon na światowej scenie.

„To po prostu niesamowite! Ten sezon jest najbardziej udany w mojej karierze. Poprzednie dwa też były dobre, bo zakończyły się tytułem. W tym roku poziom występu, jaki stworzyliśmy z Julienem, jest bardzo wysoki. Stąd ogromna satysfakcja, bo mimo niesprzyjających warunków, szczególnie w ten weekend, udało mi się wygrać
(w Australii, przyp. red.). " zwierzył się AUTOhebdo.

Sébastien Ogier, będący już zwycięzcą siedmiu wydarzeń w 2015 roku, również wierzy, że wszystkie jego występy w tym sezonie są tego warte. „Monte-Carlo nadal pozostaje rallye bardzo wyjątkowy, naprawdę chcę wygrać. W tym roku walka z Sébastienem była wspaniała Loeb, który wrócił. ? Jeśli ponownie wezmę udział w każdym rajdzie, Myślę, że trudno wyróżnić jeden bardziej niż drugi sezon był taki wyjątkowy. »

Pełną relację z Rajdu Australii, nasze skupienie oraz wywiad z Sébastienem Ogierem przeprowadzony przez naszego specjalnego korespondenta można znaleźć w numerze 2029 AUTOhebdo, już dostępnym w wersji cyfrowej i w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz