Sébastien Ogier objął prowadzenie w Hiszpanii

Zwycięzca pierwszego odcinka specjalnego rozegranego w Barcelonie, przed Thierrym Neuvillem i Andreasem Mikkelsenem, Sébastien Ogier objął prowadzenie w Rajdzie Hiszpanii.

opublikowany 22/10/2015 à 19:17

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Sébastien Ogier objął prowadzenie w Hiszpanii

A Sebastian Ogier najlepszy początek Rajd samochodowy z Hiszpanii. Trzykrotny mistrz świata był najszybszy na dystansie 3,2 km pierwszego odcinka specjalnego katalońskiej imprezy, rozgrywanego ulicami dzielnicy Montjuic w Barcelonie.

Autor rysy w 3'37″8Francuz z Volkswagen Motorsport pokonał Belga Thierry Neuville (Hyundai), pokonany przez 2″1. Andreas Mikkelsen (Volkswagen) wskoczył na trzecie miejsce ze stratą niecałe trzy sekundy.

Pierwsze DS3 WRC Kris Meeke zajmuje czwarte miejsce z wynikiem 3″3 i wyprzedza Forda Fiestę Roberta Kubicy, który narzekał na brak mocy na pierwszych metrach sektora czasowego. Mads Ostberg (DS3 WRC) jest szósty przed Jari-Matti Latvalą (Volkswagen), który traci ponad pięć sekund na trzech kilometrach.

Hyundaie Haydena Paddona i Skoda Fabia R5 Nassera Al-Attiyaha, pierwszy w WRC-2 i który za miesiąc zadebiutuje u siebie w WTCC, w tej chwili uzupełnij listę 10 najlepszych testów, które wciąż trwają.

Pierwsza ES pierwszego prawdziwego etapu rozpocznie się jutro rano o godzinie 10:08, i będzie śledzone, podobnie jak cały Rajd Hiszpanii, na żywo na AUTOhebdo.fr.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz