Stéphane Sarrazin na Tour de Corse

Ustępujący zwycięzca Isle of Beauty, Stéphane Sarrazin ponownie w tym roku zmierzy się z Tour de Corsica za kierownicą Forda Fiesty RS WRC.

opublikowany 14/09/2015 à 12:51

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Stéphane Sarrazin na Tour de Corse

Stéphane Sarrazin czeka ciężki powrót do szkoły we wrześniu. Po po zwycięstwie w Rajdzie Mont-Blanc pogrążony w żałobie po śmierci Frédérica Comte'a 39-letni kierowca wystartuje w najbliższy weekend w 6-godzinnym wyścigu na torze Circuit of the Americas w WEC z Toyota, przed znalezieniem siedziby a WRC z okazji Tour de Corse (1-4 października).

„Jestem szczęśliwy, że jestem na początku Tour de Corse, a rallye co szczególnie doceniam, oraz o powrocie na Puchar Świata. Naturalnie, cele nie będą takie same jak w roku ubiegłym. Siatka WRC jest takiej jakości! » jak Gardois, który pozostaje posiadaczem tytułu na Korsyce, po po zwycięstwie w zeszłym roku w Rajdowych Mistrzostwach Europy ERC za kierownicą Forda Fiesty w wersji RRC. Jeśli dublet wydaje się trudny do osiągnięcia, Francuz zamierza podkreślić swoje mocne strony.

„Będziemy walczyć naszą bronią: pewną znajomością terenu, doskonałą harmonią z zespołem i dobrym zrozumieniem samochodu na tego typu drogach. Oczywiście będziemy musieli ponownie odnaleźć rytm, ale taki był cel wzięcia udziału w dwóch rajdach w ostatnich tygodniach.

Skupimy się na regularności. Celem jest, aby nie dać się złapać w liczne pułapki, które czyhają na to wydanie. Oczekuje się, że będzie to szczególnie trudne. Pierwszym celem jest zatem dotarcie do mety i spisanie się bezbłędnie. Na koniec dokonamy obliczeń, mając gdzieś z tyłu głowy chęć zabawienia się w psucie zabawy! »

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz