Thierry Neuville: „Cofnij się, aby lepiej skakać”

Thierry Neuville, zdegradowany na ostatni rajd roku w Wielkiej Brytanii w drugim zespole Hyundaia, przyznał AUTOhebdo, że pragnie wrócić do formy.

opublikowany 22/10/2015 à 16:08

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Thierry Neuville: „Cofnij się, aby lepiej skakać”

Kilka dni temu Hyundai Motorsport ogłosił, że Thierry Neuville w listopadzie dołączy do swojego drugiego zespołu w Wielkiej Brytanii, zastąpiony na fotelu i20 WRC nr 7 wg Nowozelandczyk Hayden Paddon, najlepszy czas dzisiejszego ranka na odcinku próbnym Rajdu Hiszpanii.

Na takie rozwiązanie wpadło kierownictwo drużyny z Alzenau w Niemczech, aby przywrócić Belgowi pewność siebie po trudnym okresie w Pucharze Świata. « Mówię, że trzeba wiedzieć, jak się cofnąć, żeby lepiej skakać, – określa wicemistrza świata 2013 AUTOhebdo.

Tak widzę rzeczy. Nigdy nie przypuszczałem, że dojdzie do takiej sytuacji. Wiele się wydarzyło przez te dwa lata, pozytywne i negatywne sytuacje emocjonalne, które były niepokojące. Odnalezienie polotu zależy ode mnie przy pomocy zespołu. »

Znajdź nasze pełne skupienie na sytuacji Thierry Neuville w Hyundaiu, w numerze 2034 AUTOhebdo, dostępny w wersji cyfroweji w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz