WRC – Hiszpania: Ogier ogląda walkę Latvali z Mikkelsenem

Podczas gdy Sébastien Ogier w dalszym ciągu dominuje w Rajdzie Hiszpanii, jego koledzy z drużyny Jari-Matti Latvala i Andreas Mikkelsen nadal toczą walkę o drugie miejsce.

opublikowany 25/10/2015 à 09:25

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

WRC – Hiszpania: Ogier ogląda walkę Latvali z Mikkelsenem

Sebastian Ogier nadal radzi sobie z wygodnym wejściem Rajd samochodowy Hiszpanii i z zainteresowaniem obserwuje pojedynek pomiędzy swoimi kolegami z drużyny Jari-Matti Latvala i Andreas Mikkelsen na drugie miejsce. Norweg zyskał dwie sekundy do Fina i obecnie traci zaledwie dziewięć dziesiątych do drugiego Polo R WRC pod koniec pierwszego przejazdu.

Dani głuchy (Hyundai) traci przewagę nad Volkswagenami, ale Hiszpan pozostaje w zasadzce, aby wykorzystać możliwy błąd swoich przeciwników. Madsa Ostberga (Citroën) wspiął się do pierwszej piątki z prawie siedmiosekundową przewagą nad swoim kolegą z drużyny Chris Meeke który kręcił się w SS19 (Pratdip, 19,3km). Thierry Neuville (Hyundai) został uwięziony w ten sam sposób i jest teraz około dziesięciu sekund za swoim kolegą z drużyny Haydena Paddona.

Marcin Prokop (Ford) i Pontus Tidemand (Skoda Fabia R5) zamykają pierwszą dziesiątkę, a Szwed pozostaje na prowadzeniu WRC2 z około piętnastosekundową przewagą nad kolegą z zespołu Janem Kopeckym. Nasser Al-Attiyah (Fabia R5) zajął trzecie miejsce w kategorii po zatrzymaniu Erica Camilli (Fiesta R5). Katarczyk może zdobyć tytuł WRC2 na koniec Rajdu Hiszpanii.

Drugi przejazd ostatniego etapu Rajdu Hiszpanii rozpocznie się o godzinie 10:10 i będzie transmitowany na żywo w serwisie AUTOhebdo.fr.

Filmy z Rajdu Hiszpanii

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz