WRC – Hayden Paddon przedłużony w Hyundaiu

Hayden Paddon został przedłużony o trzy lata w Hyundai Motorsport. Nowozelandczyk będzie rywalizować przez cały sezon WRC 2016 wraz z Thierrym Neuvillem i Dani Sordo.

opublikowany 19/10/2015 à 21:35

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

WRC – Hayden Paddon przedłużony w Hyundaiu

Hayden Paddon został rozbudowany wewnątrz Hyundai Sporty motorowe na najbliższe trzy lata. W zawodach wystartuje 28-letni Nowozelandczyk cały sezon 2016 obok Thierry Neuville i Dani Sordo.

Po wzięciu udziału w sześciu imprezach w 2014 roku Hayden Paddon wyróżnił się, zapewniając sobie drugie miejsce w zawodach Rajd samochodowy Sardynii w czerwcu ubiegłego roku, rok po debiucie tam u koreańskiego producenta. Nowa nadzieja koreańskiej firmy również w tym sezonie cztery razy znalazła się w pierwszej piątce, a do końca pozostały dwie rundy.

„Zespół pomógł mi zrobić postęp w ciągu ostatnich dwóch sezonów, a dzięki temu wspólnemu rozwojowi jestem pewien, że zwycięstwo jest blisko”” – skomentował Nowozelandczyk, którego pilotem jest John Kennard. „Pracujemy nad tym, aby zostać mistrzami świata i szczerze wierzę, że Hyundai Motorsport oferuje mi najlepszą okazję do osiągnięcia tego celu. Musimy zacząć od sukcesu i to będzie mój cel na rok 2016.”

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz