WRC – Neuville w drugim zespole Hyundaia w Wales Rally GB

Thierry Neuville wraz z Kevinem Abbringiem przeniesie się do drugiego zespołu Hyundai Motorsport podczas Wales Rally GB rozgrywanego w dniach 12–15 listopada.

opublikowany 12/10/2015 à 21:11

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

WRC – Neuville w drugim zespole Hyundaia w Wales Rally GB

Hyundai Sport motorowy to ogłosił Thierry Neuville zostanie zgłoszony do drugiego zespołu w Wales Rally GB rozgrywany od 12 do 15 listopada, podczas ostatniego wydarzenia sezonu, z udziałem Kevina Abbringa. Hayden Paddon zastąpi Belga w pierwszym składzie, grając z Danim Sordo, który zasiądzie za kierownicą i20 n7 zarezerwowanego zwykle dla byłego wicemistrza świata.

Doprecyzowanie tego uzasadniało koreańską strukturę zmiana ta została wprowadzona, aby Thierry Neuville odzyskał pewność siebie po wycofaniu się oficjalnego kierowcy azjatyckiego producenta z Tour de Corse w pierwszym odcinku specjalnym.

„Ta decyzja została podjęta po produktywnym spotkaniu z zespołem, podczas którego mogliśmy swobodnie omówić ostatnie wydarzenia sezonu i przygotowania do 2016 roku”, deklaruje Thierry Neuville w komunikacie prasowym Hyundaia. „Decyzja o wejściu do wyścigu z numerem 20 pozwoli mi skoncentrować się na jeździe bez presji związanej z mistrzostwami… To właściwa decyzja dla mnie i zespołu. »

Po zakończeniu zawodów we Francji Hyundai Motorsport powrócił na trzecie miejsce w Mistrzostwach Producentów, tracąc jeden punkt do Citroën Racing.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz