WRC – Ogier powiększa przewagę w Rajdzie Niemiec

Sébastien Ogier w dalszym ciągu zdobywał zwycięstwa etapowe, zwiększając swoją przewagę w Rajdzie Niemiec.

opublikowany 22/08/2015 à 12:29

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

WRC – Ogier powiększa przewagę w Rajdzie Niemiec

Sebastian Ogier nadal zostawił tylko jedną rysę Jari Matti Latvala rano drugiego etapu Rajd samochodowy Niemiec, co zwiększa liczbę specjalnych zwycięstw lidera imprezy na 11 trasach do 13. Jego przewaga nad Finem wzrosła do ponad 18 sekund, natomiastAndreasa Mickelsena z zadowoleniem obserwuje, aby zapewnić Volkswagenowi hat-tricka.

Piloci Hyundai zawsze walcząc o honorowe miejsca. Jeśli Thierry Neuville udało się złapać swojego kolegę z drużyny Dani głuchyHiszpan odpowiedział na Panzerplatte (SS13), najdłuższym odcinku specjalnym Rajdu Niemiec, aby powrócić do służby z prawie 7-sekundową przewagą nad wicemistrzem z 2013 roku.

Elfyna Evansa (Ford) nieznacznie zwiększył przewagę nad kolegą z drużyny Ott Tanak. Estończykowi grozi bezpośrednie zagrożenie Madsa Ostberga (Citroën) spadł zaledwie o pół sekundy z 7. miejsca. Haydena Paddona (Hyundai) i Stéphane'a Lefebvre'a (Citroën) nadal znajduje się w pierwszej dziesiątce. Robert Kubica (Ford) nie dotarł do mety Panzerplatte.

W WRC2 Jana Kopeckiego (Fabia R5) pozostaje solidnym liderem z przodu Craiga Breena (208 T16 R5), który nadal ma 20 sekund przewagi Erica Camiliego (Fiesta R5), a za nim jego rodak Quentina Giordano (DS3 RRC).

Romain dumas pozostaje zdecydowanie na czele R-GT na swoim Porsche 911 GT3 RS, podczas gdy François Delecour zjechał z drogi do Panzerplatte.

Od godziny 15:31 rozegrana zostanie druga część etapu. Sébastien Ogier wyruszy w drugie przejście Grafschaft. Kliknij link aby obejrzeć filmy z Rajdu Niemiec.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz