WRC – Ogier i Latvala marzą o nowym pojedynku w Katalonii

Sébastien Ogier i Jari-Matti Latvala mają nadzieję, że po zorganizowaniu ostatniej edycji w 2014 roku będą walczyć ramię w ramię o zwycięstwo w Rajdzie Katalonii.

opublikowany 19/10/2015 à 12:40

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

WRC – Ogier i Latvala marzą o nowym pojedynku w Katalonii

Tytuły kierowców i producentów, o które toczy się gra Sebastian Ogier i Volkswagen, trzykrotny mistrz świata i jego kolega z drużyny Jari-Matti Latvala będą mogli walczyć bez presji innej niż zwycięstwo w wyścigu Rajd samochodowy Katalonii, rozgrywany w dniach 22–25 października.

Po przejściu Rajdu 2 Tour de Corse i pozostawieniu fińskiego kolegi z zespołu na pierwszym miejscu, Sébastien Ogier zamierza wrócić na czoło hiszpańskiej imprezy, gdzie połowa trasy będzie nowa. „Zawsze, gdy wspominam Rajd Katalonii, myślę o zwycięstwach z ostatnich dwóch lat”., rozpoznał kierowcę volkswagena. „Ale nie będzie to łatwe, ponieważ zaczynamy od zera na nowym kursie. W 2014 roku stoczyliśmy świetny pojedynek z Jarim-Matti Latvalą i mam nadzieję, że tak będzie również w tym roku. »

Jari-Matti Latvala również ma nadzieję zemścić się w Katalonii po zeszłorocznej porażce z Francuzem. „Naciskałem mocno do końca i wygrałem Power Stage. Ale niestety zabrakło mi do zwycięstwa zaledwie jedenastu sekund., pamięta Fin. „Na początku nie chciałem być w 100% w trybie dirtowym. Lepiej przygotowałem się na część asfaltową i dzięki temu wygrałem większość zadrapań na ostatnim etapie. Dostałem nauczkę i teraz wiem, jak wyregulować Polo. »

0 Zobacz komentarze)