Craig Breen wygrywa Rallye du Condroz

opublikowany 06/11/2016 à 16:02

Craiga Breena (DS 3 R5) zwyciężył w 43. edycji konkursu Rajd samochodowy du Condroz ze swojego pierwszego udziału w belgijskiej imprezie. Zastępca Mikko Hirvonena wybrany przez zespół

Vincent Verschueren (Skoda Fabia R5) stanął na podium ze stratą 13 sekund do Francuza. Yves Matton (C4 WRC), dyrektor Citroën Racing, zajął piąte miejsce w swoich krajowych zawodach, kończąc 14 sekund za Xavierem Bouche (Fabia R5).

Cédric Cherain (Fabia R5) prowadził w Rallye du Condroz do czasu, gdy na ostatnim odcinku specjalnym ostatniego etapu popełnił błąd, który zmusił go do wycofania się z wyścigu.