F3-C1: Lance Stroll odnosi pierwsze zwycięstwo

Kanadyjczyk Lance Stroll zwyciężył dziś rano w pierwszym wyścigu finałowym Mistrzostw Europy F3 na torze Hockenheim. Prema Powerteam osiąga czwórkę.

opublikowany 17/10/2015 à 11:12

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

F3-C1: Lance Stroll odnosi pierwsze zwycięstwo

Czterokrotny w kwalifikacjach z pole position dla mistrza Felixa Rosenqvista i czterokrotny w wyścigach z pierwszym zwycięstwem w dyscyplinie kanadyjski Lance Strollweekend w Hockenheim nie mógł rozpocząć się lepiej dla zespołu Prema Powerteam – Mercedes.

Jeśli Rosenqvist od początku utrzymał przewagę swojego pole position, Stroll od razu przystąpi do ataku, aby tuż przed interwencją samochodu bezpieczeństwa zająć pierwsze miejsce, ewakuować kilka samochodów biorących udział w różnych zdarzeniach podczas wyścigu. pierwsze okrążenie.

Po ponownym uruchomieniu Stroll wyprzedza Rosenqvista oraz jego dwóch innych kolegów z drużyny Jake’a Dennisa i Maximiliana Günthera, którzy zajmują drugą pozycję na starcie, ale są autorami nieudanego startu. Dennisowi w końcu uda się pozbyć Rosenqvista i zamrozić czwórkę włoskiej drużyny.

Alexander Sims (HiTech? Mercedes) po dobrej walce z Antonio Giovinazzim (Jagonya Ayam z Carlin – Volkswagen) zamyka czołową piątkę. George Russell (Carlin? Volkswagen), Charles Leclerc (Van Amersfoort Racing? Volkswagen), Markus Pommer (Motopark? Volkswagen) i Santino Ferruci (Mücke Motorsport? Mercedes) wspinają się do pierwszej dziesiątki.

>>>>> Filmy z wyścigów Hockenheim <<<<

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz