F3-C2: Prema Powerteam widzi potrójnie

Włoska drużyna strzeliła wspaniałego hat-tricka w Portugalii w drugim wyścigu, a na podium stanęli Felix Rosenqvist, Jake Dennis i Lance Stroll.

opublikowany 05/09/2015 à 19:20

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

F3-C2: Prema Powerteam widzi potrójnie

Stajnia Zespół Premy Power? Mercedes, który dowodził Francuzami Esteban Ocon do tytułu mistrza Europy w F3 w 2014 r. w dużej mierze zdominowali drugą rundę portugalską w Algarve w tę sobotę. Po Dzisiejszy sukces Jake'a Dennisa, on jest opiekunem pole position Feliks Rosenqvist, opuścił pierwszą pozycję po degradacji Alexa Albon (Podpis? Volkswagen), który zwyciężył na koniec wyścigu naznaczonego dwiema interwencjami samochodu bezpieczeństwa.

Jednak przy każdym ponownym uruchomieniu Szwed nie drżał, aby w 2015 roku odniósł ósmy sukces i przejął kontrolę nad mistrzostwami przeciwko Antonio Giovinazzi (Jagonya Ayam z Carlinem? Volkswagen), w odwrocie od początku działań wojennych w Portugalii.

Jake’a Dennisa i Lance Stroll zakończyć triumf Premy, który mógłby być ważniejszy bez niefortunnego wypadku, jaki przydarzył się Nickowi Cassidy’emu, który stracił przednie skrzydło, przeszedł pod jego jednomiejscowy i zakończył wyścig w terenie. Alex Albon zajmuje 12. miejsce.

Ostatni wyścig weekendu odbędzie się jutro rano.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz