Rajd Francji – Stéphane Sarrazin zwycięża na Mont-Blanc

Stéphane Sarrazin odniósł w tę sobotę smutne zwycięstwo na torze Mont-Blanc – Morzine po wczorajszej śmierci Fryderyka Comte'a.

opublikowany 05/09/2015 à 18:45

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Rajd Francji – Stéphane Sarrazin zwycięża na Mont-Blanc

Efektem tej 67. edycji Rajd samochodowy Mont Blanc? Morzine pozostanie anegdotyczny. Stéphane Sarrazin (Ford Fiesta) po raz trzeci po sukcesach w latach 2004 i 2012 zarejestrował swoje nazwisko w gronie zwycięzców imprezy Haute-Savoyard, ale wszystkie myśli kierują się w stronę Fryderyk Comte, zginął wczoraj w wypadku drogowym na SS2.

Jean-Marie Cuoq (Citroën C4) i Yoann Bonato (Peugeot 208 T16), który również dominuje w kategorii R, uzupełniają podium. W sobotę drugi przez długi czas drugi Lionel Baud (Ford Fiesta) popełnił błąd. W Trofeum Michelin Jérôme Chavanne narzuca swoje Porsche 911 i wykorzystał niepowodzenia Patricka Rouillarda, spowolnionego przez problemy ze skrzynią biegów.

Znajdź pełną relację z Rajdu Mont-Blanc? Morzine w numerze 2028 AUTOhebdo, dostępny od poniedziałku wieczorem w wersji cyfrowej i od tej środy w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz