Rallye Terre – Cuoq zwycięża w Cardabelles

Jean-Marie Cuoq odniósł swoje ósme zwycięstwo w Rallye Terre des Cardabelles, wyprzedzając Lionela Bauda i Cyrille'a Férauda.

opublikowany 12/10/2015 à 10:58

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Rallye Terre – Cuoq zwycięża w Cardabelles

Jean-Marie Cuoq (Citroena C4 WRC) zwyciężył po raz ósmy Rajd samochodowy Terre des Cardabelles, dominując w wyścigu ośmioma draśnięciami na dziesięciu odcinkach specjalnych. Lider Mistrzostw pokonał swojego bezpośredniego przeciwnika w walce o tytuł Lionela Bauda (Ford Fiesta WRC), który ukończył wyścig minutę za zwycięzcą.

Pomimo przewrotu w pierwszym etapie, Cyryl Feraud (Citroën Xsara WRC) stanął na podium z ponad trzyminutowym opóźnieniem i miał pół minuty przewagi Laurenta Carbonaro (C4 WRC). Stephana Codou znalazł się w pierwszej piątce, wygrywając kategorię Grupy N swoim Subaru Imprezą WRX.

Yohana Rossela (DS3 R3) zwyciężył w kategorii 2WD, zajmując siódme miejsce za DS3 WRC Cedrica Henniona i wyprzedzając swojego bezpośredniego rywala o około dwadzieścia sekund Wincentego Duberta.

Jose-Antonio Suareza zdobył tytuł w 208 Rally Cup, nawet jeśli zwycięstwo w tej kategorii przypadło Francois-Xaviera Blanca.

Sezon zakończy się Rallye Terre du Vaucluse, który odbędzie się 14 i 15 listopada.

Podsumowanie wideo Rajdu Terre des Cardabelles

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z Rallye Terre des Cardabelles w numerze 2033 AUTOhebdo, dostępną od poniedziałku wieczorem w wersji cyfrowej na wszystkich platformach, a od środy w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz