Terre Rally – zwycięzca Maurina w Vaucluse, mistrz Cuoq

Jeśli Julien Maurin wygrał Rallye Terre de Vaucluse, Jean-Marie Cuoq zdobył tytuł mistrza Francji po koronacji na asfalcie.

opublikowany 15/11/2015 à 15:28

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Terre Rally – zwycięzca Maurina w Vaucluse, mistrz Cuoq

Julian Maurin (Forda Fiesty WRC) wygrywa 25 Rajd samochodowy Terre de Vaucluse (Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże) na koniec dziewięciu rozgrywanych odcinków specjalnych. Zwycięzca wygrywa z przewagą 21 sekund Jean-Marie Cuoq (Citroena C4 WRC). Ukoronowany już na asfalcie w zeszłym miesiącu w Critérium des Cévennes (Hérault), drugie miejsce pozwoliło mu na osiągnięcie dubletu w postaci zdobycia tytułu w Rajdzie Terre.

Cyryl Feraud (Citroën

Nicolas Riviere (Peugeot 206 WRC) zajął szóste miejsce, tracąc cztery sekundy do pierwszej piątki. Jean-Michel Raoux (DS 3 R5) zajął siódme miejsce, przed Éricem Roussetem (Xsara WRC).

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z Rallye Terre de Vaucluse w numerze 2038 AUTOhebdo, dostępną od poniedziałku wieczorem w wersji cyfrowej na wszystkich platformach i od środy w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz