Dominique Sérieys: „Podsumowanie”

Dyrektor generalny FFSA Dominique Sérieys rozmawiał z AUTOhebdo tuż po zakończeniu Tour de Corse.

opublikowany 08/10/2015 à 09:04

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Dominique Sérieys: „Podsumowanie”

W ubiegły weekend Tour de Corse powrócił w ramach koncertu Rajdowych Mistrzostw Świata. Oprócz bardzo trudnych warunków pogodowych, szczególnie w piątek, kiedy odwołano odcinek specjalny, impreza i jej długodystansowy format nie pozostawiły nikogo obojętnym.

„Musimy teraz dokonać podsumowania i zobaczyć, którym obszarom nadać priorytet w przyszłości, z federalnego punktu widzenia, wyjaśnia Dominique Sérieys, dyrektor generalny FFSA. Według USA aktualny plan sportowy WRC nie wydaje nam się atrakcyjny.

Nie zgadzamy się z promotorem (czerwony Byk Dom Medialny), który próbował trzymać nas z dala od mistrzostw. Uważam, że prace podjęte w sprawie rallye Francji przez pięć lat, przyniosło konsekwencje dla całego WRC…”

Pełną relację z Tour de Corse, przygotowaną przez naszych specjalnych korespondentów, znajdziesz w numerze 2032 AUTOhebdo, dostępną w wersji cyfrowej i w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz