Eric Camilli wyjeżdża do Wielkiej Brytanii

Do programu dodana została dodatkowa runda dla Erica Camilli, który wystartuje w finale Rajdowych Mistrzostw Świata w Wielkiej Brytanii.

opublikowany 27/10/2015 à 19:12

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Eric Camilli wyjeżdża do Wielkiej Brytanii

Le Rajd samochodowy Miniony weekend Hiszpanii na katalońskich drogach nie był ostatnim wydarzeniem w programie Eryk Kamili na scenie o WRC-2 w 2015 roku. Dodatek zobaczy 28-letni kierowca z Nicei Rajdu Wielkiej Brytanii (12-15 listopada) w swoim kalendarzu.

Nadal wystawiony w Fordzie Fiesta R5 z Team Oreca, członek programu rozwoju młodych kierowców Toyota będzie mógł zakończyć sezon na szutrze, po ostatnich dobrych występach na asfalcie w tej kategorii, zajmując drugie miejsce w Niemczech i trzecie na bardzo trudnych drogach Tour de Corse, zanim opuści ostatni weekend w Hiszpanii ze względu na pęknięcie kolektora wydechowego.

Pełną relację z Rajdu Hiszpanii, sporządzoną przez naszego specjalnego korespondenta w Katalonii, znajdziesz w numerze 2035 AUTOhebdo, już dostępną w wersji cyfrowej a od jutra w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz