Fourmalaux na macie przez resztę dnia

Ofiara wypadnięcia z drogi w SS2, Habowie nie wrócą w ten piątek.

opublikowany 04/06/2021 à 10:49

Gonzalo Forbes

0 Zobacz komentarze)

Fourmalaux na macie przez resztę dnia

Adrien Fourmaux nie opuści klubu w najbliższy piątek. ©DPPI/N. Katiki

To na pewno nie jest początek dnia M-Sport wyobraziłem sobie ten piątek. Po panice Gusa Greensmitha w SS1 brytyjska drużyna widziała, jak Teemu Suninen odwraca się w tym samym odcinku specjalnym.

Wtedy zaczynają się problemy dla M-Sportu. Kilka chwil po zakończeniu SS1 angielska struktura potwierdziła wycofanie Teemu Suninena na resztę dnia poprzedzającegoAdriana Fourmaux z kolei nie sprawia żadnych problemów.

Biorąc udział w WRC2, francuski kierowca uderzył w SS2 i nie był w stanie go ukończyć, a nawet utknął na poboczu drogi. Pomimo licznych prób przedstawicielowi M-Sportu nie udało się wystartować ze względu na uszkodzenie zawieszenia.

Następnie jego zespół wskazał, że Adrien Fourmaux nie wróci na szosę tego dnia, tak jak jego kolega z drużyny Teemu Suninen. Jego samochód zostanie zabrany z powrotem do parku serwisowego w Olbii, gdzie będzie naprawiany przez ostatnie dwa dni wyścigów.

Gonzalo Forbes

Odpowiedzialny za formuły promocji (F2, F3, FRECA, F4...). Niesiony dzięki łasce Franco Colapinto.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz