Hyundai potwierdza swoje linie dla Estonii

Hyundai Motorsport zaufa startom Ottowi Tänakowi i Thierry’emu Neuville’owi, a także Craigowi Breenowi podczas Rajdu Estonii, który odbędzie się w połowie lipca.

opublikowany 13/06/2021 à 08:32

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Hyundai potwierdza swoje linie dla Estonii

Ott Tänak będzie dążył do ponownego sukcesu na swojej ziemi w Estonii. © DPPI / N. Katikis

Na teście, gdzie Hyundai zdominował konkurencję w 2020 r. swoją przewagą Ott Tanaklogicznie rzecz biorąc, koreańska firma będzie dążyć do drugiego przejścia w 2021 r., w samym sercu bałtyckiego lata.

Od 15 do 18 lipca oddziały Andrei Adamo będą mogły liczyć na jego dwa tytułowe duety Ott Tänak – Martin Järveoja i Thierry Neuville – Martijn Wydaeghe, ale także dalej Craiga Breena, nadal powiązany z Paulem Naglem, aby pozostać panem lokalu w Estonii.

Ważna runda dla Tänaka, zwłaszcza że kierowcy Hyundaia nieco przegrali kontakt w rankingu Kierowców przeciwko Sébastienowi Ogierowi, niedawny zwycięzca na Sardynii. Na bardzo spektakularnej rundzie, gdzie publiczność mogła być obecna masowo, trójka i20 Coupe WRC będzie można się spodziewać za rogiem.

 

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz