Hyundai przedstawia zapowiedź swojego i20 2016

Z okazji Salonu Samochodowego we Frankfurcie w Niemczech Hyundai zaprezentował przedpremierową wersję swojej nowej generacji i20, która zadebiutuje w WRC podczas Rajdu Monte Carlo 2016.

opublikowany 15/09/2015 à 09:48

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Hyundai przedstawia zapowiedź swojego i20 2016

Przez kilka miesięcy Hyundai Motorsport kontynuuje rozwój przyszłej iteracji swojego i20 WRC. Czas rozważany podstawa wersji trzydrzwiowej, to oczywiście wersja pięciodrzwiowa, którą opracował zespół z siedzibą w Alzenau w Niemczech.

Mężczyźni z Michela Nandana zostali zmuszeni do zmiany planów w związku z problemem z harmonogramem homologacji związanym z produkcją trzydrzwiowej wersji drogowej. Modyfikacja, która tylko od czasu do czasu pozwoli nam wreszcie zobaczyć nowego i20 w akcji kolejnego Rajdu Monte Carlo, który otworzy sezon 2016.

Ten sezon, Thierry Neuville w Szwecji i we Włoszech oraz Hayden Paddon także po drugiej stronie Alp, zaoferował najlepsze wyniki Hyundaiowi, który w zeszłym roku zdobył dublet w Niemczech. Gdy rozpoczęły się dni prasowe Salonu Samochodowego we Frankfurcie w Niemczech, koreańska firma skorzystała z okazji i zaprezentowała przedpremierową wersję i20 nowej generacji. Zdjęcia można zobaczyć pod linkiem poniżej.

Warto zauważyć, że Hyundai również przedstawił swoją koncepcję Wizja N 2025 do gry wideo Gran Turismo.

>>>>> Galeria zdjęć podglądu Hyundaia i20 Nowej Generacji <<<<

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz