Molly Taylor ogłasza swój program dotyczący nowej Fiesty Rally3

Dwukrotna rajdowa mistrzyni Wielkiej Brytanii ogłosiła swój powrót do WRC w podcaście. Będzie startować w trzech imprezach, w tym w rajdzie Grecji na początku września.

opublikowany 18/06/2021 à 11:08

Quentina DUBOISA

0 Zobacz komentarze)

Molly Taylor ogłasza swój program dotyczący nowej Fiesty Rally3

Molly Taylor wystartuje w tym sezonie w trzech rajdach. / © FRANCOIS BAUDIN / DPPI

Molly Taylor, która obecnie prowadzi mistrzostwa Extreme E w zespole Nico Rosberga, powróci do Rajdowych Mistrzostw Świata. Jest w podcaście „ WRC Backstories”, jak australijska kierowca potwierdziła swój program trzech rajdów za kierownicą nowej Fiesty Rally3.

„To program marzeń, zachwyca Taylora. Bardzo się cieszę, że mogę brać udział w moich ulubionych rajdach. Pracowaliśmy nad tym programem przez jakiś czas i to, że projekt doszedł do skutku, jest fantastyczne. »

Ten, który wygrał konkurs specjalny w 2012 roku podczas rallye Wielkiej Brytanii, powróci zatem na Rajd Estonii (16–18 lipca), następnie uda się na Rajd Grecji (9–12 września) i zakończy bardzo szybkim Rajdem Finlandii (1–3 października). Towarzyszyć jej będzie pilot Sebastien Marshall, z którym jeździła m.in. w 2013 roku Citroënem DS3 R3T.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz