Cel zwycięstwa Hyundaia na Sardynii

Reprezentacja Korei Południowej, która nie miała szczęścia w Portugalii, ma nadzieję naprawić sytuację na włoskiej ziemi, gdzie ma na koncie trzy zwycięstwa z rzędu.

opublikowany 30/05/2021 à 10:43

Gonzalo Forbes

0 Zobacz komentarze)

Cel zwycięstwa Hyundaia na Sardynii

Dani Sordo wygrał dwa ostatnie Rajdy Sardynii. ©Hyundai

Znajduje się na bardzo dobrej pozycji, aby grać o zwycięstwo z trzema kierowcami na prowadzeniu po pierwszych 5 rundach specjalnych. Hyundai ostatecznie padnie ofiarą pecha na ziemiach portugalskich.

Błędy i problemy techniczne nie oszczędziły i20sOtt Tanak, Thierry Neuville i Dani Sordo zmuszający ich do pokłonu Toyota a w szczególności Elfyna Evansa, który opuścił Portugalię ze zwycięstwem w rękach.

Kierując się na Sardynię i jej żwir, Hyundai przybywa na włoską wyspę z mocnym zamiarem umieszczenia jednego ze swoich kierowców na najwyższym stopniu podium.

« Zwycięstwo tutaj, na Sardynii, jest naszym celem po tym, jak zmarnowaliśmy szansę w Portugalii, podkreśla Andrea Adamo, szef zespołu w strukturze Seoulite. Mój zespół dużo nad nimi pracował, aby przygotować się do tych rajdów i zapewnić, że i20 będzie mógł walczyć w czołówce. ".

Aby to osiągnąć, włoski menedżer Hyundaia zamierza polegać na dobrych osiągach swoich samochodów podczas imprezy na Luzytanii w ubiegły weekend (20–23 maja). „ W Portugalii pokazaliśmy, że mamy odpowiednie tempo. Potrzebujemy teraz bezproblemowego weekendu, aby potwierdzić wyniki, które jesteśmy w stanie osiągnąć ".

Na Sardynii Hyundai może poszczycić się wydajnością. Zespół prowadzony przez Andreę Adamo wygrywał tam ostatnie trzy sezony, mając na koncie dwa zwycięstwa Daniego Sordo (2019 i 2020) oraz jedno Thierry'ego Neuville'a (2018). Wystarczy wyobrazić sobie walkę o nowy sukces na żwirze śródziemnomorskiej wyspy.

Gonzalo Forbes

Odpowiedzialny za formuły promocji (F2, F3, FRECA, F4...). Niesiony dzięki łasce Franco Colapinto.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz