WRC – Kris Meeke prowadzi w Rajdzie Australii

Kris Meeke prowadzi w Rajdzie Australii, wyprzedzając Hyundaie Dani Sordo i Haydena Paddona po pierwszych etapach.

opublikowany 11/09/2015 à 05:33

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

WRC – Kris Meeke prowadzi w Rajdzie Australii

Chris Meeke wskazać na głowę Rajd samochodowy Australii po pierwszym przejeździe pierwszego etapu. Kierowca Citroëna ma kilka sekund przewagi nad rywalem Hyundai de Dani Sordo i Hayden Paddon. Hiszpan był nawet pierwszym liderem imprezy, zanim został spowolniony przez problemy z wyborem biegów i korkociąg.

Volkswageny znalazły się w grupie czołowej trójki po tym, jak ich utrudnienia wynikały z początkowych pozycji w wyścigach specjalnych. To jest Andreasa Mickelsena który jest na najlepszej pozycji, mając zaledwie kilka dziesiątych przewagi nad swoimi kolegami z drużyny Jari-Matti Latvala i Sebastian Ogier który ma duże szanse na zdobycie trzeciego tytułu w ten weekend.

M-Sport rozpoczął się przeciętnie. Ott Tanak po przeciągnięciu zajmuje dopiero 7. miejsce, podczas gdy jego kolega z drużyny Elfyna Evansa jest dopiero 10. po przebiciu opony. Thierry Neuville pozostaje w tyle, ewoluując z niemal minutową przewagą Stéphane'a Lefebvre'a który zastępuje Madsa Ostberga.

Filmy z Rajdu Australii

Od godziny 6:XNUMX rano odbędzie się drugi przejazd pierwszego etapu Rajdu Australii, który będzie można śledzić na żywo na AUTOhebdo.fr.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz