WRC – Kris Meeke obejmuje prowadzenie w Australii

Kris Meeke odzyskał prowadzenie w Rajdzie Australii już po pierwszym przejeździe drugiego etapu.

opublikowany 12/09/2015 à 07:12

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

WRC – Kris Meeke obejmuje prowadzenie w Australii

Chris Meeke odzyskał przewagę Jari Matti Latvala pod koniec pierwszego przejścia drugiego etapu Rajd samochodowy z Australii. Kierowca Citroëna zdecydował się na miękkie opony i wrócił do serwisów z przewagą 2"3 nad Volkswagenem, podczas gdy dzień wcześniej był 2 sekundy za Finnem. Irlandczyk z Irlandii Północnej zrobił różnicę na 50-kilometrowym wyścigu Nambucca (SS9).

Sebastian Ogier pozostaje w kontakcie, mając jedynie 3"9 straty do lidera. Dwukrotny mistrz świata wciąż wyprzedza swojego kolegę z drużyny Andreasa Mickelsena, Jest teraz Haydena Paddona który znajdzie się w pierwszej piątce, pilot Hyundai był najszybszy dziś rano, wygrywając oba odcinki specjalne.

Za Ott Tanak na 6. miejscu, Dani głuchy spadł na 7. miejsce przed swoim kolegą z drużyny Thierry Neuville. Kierowcy Hyundaia stracili czas w Nambucca, ponieważ Hiszpanowi przeszkadzały problemy z hamulcami.

Nassera Al-Attiyaha utrzymuje prowadzenie w WRC2 zajmując 10. miejsce w klasyfikacji generalnej z tyłu Elfyna Evansa. Katarczyk wciąż na prowadzeniu Jurij Protasow et Abdulaziza Al Kuwariego.

Filmy z Rajdu Australii

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz