WRC – Ogier pozostaje liderem Wales Rally GB

Sébastien Ogier nieznacznie zwiększył swoją przewagę nad Krisem Meeke w Wales Rally GB. Ale serca już nie ma...

opublikowany 14/11/2015 à 12:53

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

WRC – Ogier pozostaje liderem Wales Rally GB

Sebastian Ogier (Volkswagen) na koniec OS20 w Wales Rally GB zwiększył swoją przewagę nad Krisem Meeke (Citroën) do prawie 10 sekund. Francuzowi trudno jest skoncentrować się na pracy po atakach, które wczoraj wieczorem nawiedziły kraj. „Trudno się skoncentrować, gdy dzieją się takie rzeczy. Zdajemy sobie sprawę, że to, co robimy, jest tak naprawdę drugorzędne.”, ogłosił trzykrotnego mistrza świata.

Madsa Ostberga (Citroën) utrzymał czwarte miejsce po zatrzymaniu się w błędnym przekonaniu, że przebił oponę. Norweg jest na prowadzeniu Ott Tanak (Forda) i Dani głuchy (Hyundai). Hiszpan spadł na szóstą pozycję po zgaśnięciu i uderzeniu w barierę, co przerwały problemy ze skrzynią biegów.

Haydena Paddona (Hyundai) utrzymuje siódmą pozycję przed Elfynem Evansem (Ford). Stéphane'a Lefebvre'a (Citroën) zajął dziewiąte miejsce. Robert Kubica (Ford) zamyka pierwszą dziesiątkę.

Erica Camiliego (Fiesta R5) pozostaje na czele WRC 2 z 11 sekundami przewagi nad Teemu Suninenem (Skoda Fabia S2000). Craiga Breena (Peugeot 208 T16) zamyka pierwszą trójkę.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz