WRC – Ogier solidnym liderem w Wales Rally GB

Sébastien Ogier powiększył swoją przewagę w Wales Rally GB. Kris Meeke spada do pół minuty.

opublikowany 14/11/2015 à 16:58

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

WRC – Ogier solidnym liderem w Wales Rally GB

Sebastian Ogier (Volkswagen) utrzymuje prowadzenie w Rajdzie Walii po zakończeniu 13. odcinka specjalnego. Trzykrotny mistrz świata stracił pół minuty na SS11 po tym, jak utknął w wyniku wypadku. Thierry Neuville (Hyundai) przetoczyła się przed nim. Francuzowi udało się jednak odrobić stracony czas po poprawieniu czasów i ma teraz pół minuty przewagi nad Krisem Meeke (Citroën). Załoga koreańskiego producenta jest w porządku, ale pałąk i20 WRC zostaje uszkodzony, co kończy jego weekend.

Andreasa Mickelsena (Volkswagen) pozostaje na trzeciej pozycji z przodu Ott Tanak (Ford), który zajął czwarte miejsce, wykorzystując w szczególności problemy Madsa Ostberga (Citroena). Norweg spadł na ósme miejsce po tym, jak na dwie minuty utknął w rowie. Dani głuchy (Hyundai) znalazł się około dziesięciu sekund za Estończykiem w związku z problemami ze skrzynią biegów.

Haydena Paddona (Hyundai) jest na szóstym miejscu przed nami Elfyna Evansa (Bród). Nowozelandczyk mógł kontynuować etap po utrzymaniu się Marcin Prokop (Ford) pod linkiem. Dalej plasujący się na 12. miejscu Czech nie mógł już pójść dalej. Stéphane'a Lefebvre'a (Citroena) i Lorenza Bertelliego (Ford) uzupełnij pierwszą dziesiątkę przed nami Robert Kubica (Ford) spowolniony z powodu problemów ze skrzynią biegów na przednich kołach.

Éric Camilli (Fiesta R5) pozostaje liderem WRC 2 przed Teemu Suninenem (Skoda Fabia S2000) i Craiga Breena (Peugeot 208T16).

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz