WRC – Stéphane Lefebvre będzie w podróży do Katalonii

Citroën Racing potwierdził obecność Stéphane’a Lefebvre’a na Rajdzie Katalonii. Francuz na Korsyce znalazł się tuż poza pierwszą dziesiątką.

opublikowany 04/10/2015 à 16:24

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

WRC – Stéphane Lefebvre będzie w podróży do Katalonii

Stéphane Lefebvre zdobywał doświadczenie w ten weekend, biorąc udział w Tour de Corse, na zakończenie którego zajął 11. miejsce ze stratą zaledwie 13 sekundOtt Tanak (Bród). Po debiucie na asfalcie w r WRC w sierpniu ubiegłego roku o godz Rajd samochodowy z Niemiec Francuz kontynuował naukę na odcinkach specjalnych Rajdu 10 000 Virages.

„Podczas Tour de Corsica nadal wiele się nauczyliśmy na pokładzie DS 3 WRC”, potwierdził Stéphane Lefebvre. „Przez pierwsze dwa dni warunki były fatalne. Nie podejmowałem żadnego ryzyka, aby gromadzić kilometry. Na suchej nawierzchni byliśmy w stanie przedstawić przegląd naszej prędkości maksymalnej. Dzięki naszemu niewielkiemu doświadczeniu, korzystniejsza pogoda pozwala nam pokazać naszą konkurencyjność. Niestety popełniliśmy błąd (spin), który kosztował nas miejsce w pierwszej dziesiątce na Power Stage. »

Citroën Racing, który odzyskał drugie miejsce w Mistrzostwach Producentów Hyundai Sporty motorowe nadal interesują się szkoleniem Stéphane'a Lefebvre'a, ponieważ zespół wyjedzie z nim na Rajd Katalonii, który odbędzie się w dniach 22-25 października i będzie rozgrywany na mieszanej nawierzchni.

Zapoznaj się z analizą Tour de Corse przeprowadzoną przez naszych specjalnych korespondentów w numerze 2032 AUTOhebdo, dostępnym od poniedziałku wieczorem w wersji cyfrowej na wszystkich platformach i od środy w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz