Alonso: „Z McLarenem w 2016 i 2017 roku”

Zapytany na konferencji prasowej o swoje zaangażowanie w zespół McLarena Fernando Alonso powiedział, że pozostanie w Woking do 2017 roku.

opublikowany 08/10/2015 à 15:25

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Alonso: „Z McLarenem w 2016 i 2017 roku”

Z powrotem obok McLaren na początku roku, chcąc zreformować legendarny duet z końca lat 80., Honda nadal ma trudności, gdy mistrzostwa 2015 wkraczają w ostatnią fazę.

Pomimo skomplikowanej sytuacji McLaren ogłosił niedawno kontynuację współpracy z Jensonem Buttonem i w dalszym ciągu powinien móc liczyć na pomoc ze strony Fernando Alonso, zarówno w 2016, jak i 2017 r. Zapytany w czwartek na konferencji prasowej, dwukrotny mistrz świata potwierdził swoje zaangażowanie „w 2016 i 2017 r.”

Wydaje się, że na razie bardziej niż rozczarowujące wyniki zniechęcają byłego pilota. Ferrari kto chce kontynuować pracę. „Będziemy nadal zbierać informacje na temat ustawień na rok 2016. Chcemy pomóc Hondzie w opracowaniu jednostki napędowej pod względem elastyczności użytkowania i niezawodności. »

Hiszpan powrócił także do swoich wypowiedzi w radiu w Japonii, gdzie mówił o żenującym poziomie osiągów, porównując silnik do bloku GP2. „Wiadomości radiowe powinny być prywatne, zdaniem Iberyjczyka. Najważniejszą rzeczą w Suzuce jest to, że odwiedziłem zakłady i zobaczyłem program silników na przyszły rok. Mieliśmy długie spotkanie. Trzeba iść do przodu i być pozytywnym. To spotkanie przed Grand Prix było ważniejsze. »

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz