Arrivabene: Większa stabilność

W środę Scuderia Ferrari ogłosiła, że ​​zatrzyma Kimiego Räikkönena na sezon 2016. Wybór stabilności według szefa zespołu Maurizio Arrivabene.

opublikowany 19/08/2015 à 18:24

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Arrivabene: Większa stabilność

Ogłaszając kontynuacja współpracy z Kimim Räikkönenem na kolejny sezon Mistrzostw Świata F1, la Stabilny Ferrari położyć kres wątpliwościom co do przyszłości Finna i pojawienia się ewentualnego następcy. Po prawdziwej rewolucji, która miała miejsce pod koniec 2014 roku wraz z wspólnym odejściem kilku myślących głów, a także Fernando Alonso, Maranello wybrało odwrotną ścieżkę na rok 2016, jeśli chodzi o skład kierowców.

„Wierzymy, że przedłużenie kontraktu Kimiego na przyszły sezon zapewni drużynie większą stabilność,
wyjaśnia Maurizio Arrivabene, szef zespołu włoskiego zespołu. Takie były nasze wytyczne, biorąc pod uwagę również bardzo dobre relacje pomiędzy Kimim i Sebem. Z naszej strony świadczy to o naszym wielkim zaufaniu do niego i mam nadzieję, że to zaufanie zostanie nagrodzone. »

Nowy szef Scuderii od kilku tygodni dawał do zrozumienia, że ​​przedłuży kontrakt Finna, jeśli wyniki jego kierowcy będą zadowalające.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz