Aston Martin ogłasza nowe wzmocnienie techniczne od Red Bulla

Zespół Silverstone (Wielka Brytania) ujawnił tożsamość swojego nowego dyrektora ds. operacji technicznych.

 

opublikowany 01/07/2021 à 11:29

Juliena BILLIOTTE

0 Zobacz komentarze)

Aston Martin ogłasza nowe wzmocnienie techniczne od Red Bulla

Alessi obejmie urząd 1 lipca / © Aston Martin F1 Team

Aston Martin stale rozwija swój dział techniczny. 

Później mianowanie Luca Furbatto na stanowisko dyrektora ds. inżynierii, to mniej lub bardziej sformalizowane, z Dan Fallows jako dyrektor techniczny, zespół Silverstone ogłosił w czwartek pojawienie się w swoich szeregach Andrew Alessi na stanowisku dyrektora ds. operacji technicznych. 

Podobnie jak Fallows, Alessi dołącza do zielonej armii utworzonej przez Lawrence'a Przechadzka ze stajni Red Bull Racing gdzie pracował w dziale odpowiedzialnym za aerodynamikę. 

W przeciwieństwie do swojego kolegi, który nie pojawi się na Silverstone przez kilka lat, Alessi obejmie stanowisko dyrektora ds. operacji technicznych od czwartku, 1 lipca. 

Nowicjusz Astona Martina powiedział: pod wrażeniem oczywistych ambicji zespołu, do którego dołączam, pod przewodnictwem Lawrence’a Strolla ". " To odpowiedni moment, bo zespół prężnie się rozwija », dodał Alessi.

Otmar Szafnauer z radością powitał tego nowego przybysza, który „ uzupełnia listę imponujących rekrutacji przeprowadzonych w naszym dziale technicznym ". 

Aston Martin jest obecnie w trakcie restrukturyzacji wraz z awansem byłego dyrektora technicznego Andrew Greena, który awansował na stanowisko „ Chief Technical Officer » z misją kierowania długoterminową wizją zespołu, który w ciągu 5 lat będzie dążył do tytułu.

Juliena BILLIOTTE

Zastępca redaktora naczelnego AUTOhebdo. Pióro zanurzone w żółci.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz