Bottas: Williams nie ma już wątpliwości

Valtteri Bottas jest usatysfakcjonowany możliwością dalszego rozwoju dzięki zdrowym fundamentom w Williamsie, po rozważeniu go w Ferrari.

opublikowany 12/09/2015 à 15:02

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Bottas: Williams nie ma już wątpliwości

Si Valtteri Bottas z pewnością wolałby zastąpić Kimiego Räikkönena na stanowisku Ferrari w 2016 r.,Fin będzie nadal bronił interesów Williamsa na następny sezon. Nordycki kierowca jest obecnie jednym z najlepszych potencjalnych zwycięzców Grand Prix, ale ma trudności z zbliżeniem się do sukcesu z... jednomiejscowy wciąż brakuje mu trochę występów przeciwko Mercedes i Ferrari.

Mieszkaniec stajni Gaj Pozostaje jednak optymistą, jeśli chodzi o przyszłość i jest zachwycony możliwością powrotu do dobrej kondycji ze swoim zespołem. „Dobrze wiedzieć, co będę robić w przyszłym roku”., skomentował na stronie internetowej Williams Racing. „Nie ma już więcej spekulacji i możemy skupić się na wynikach i pracach rozwojowych nad samochodem na przyszły sezon dzieląc się wszystkimi informacjami bez najmniejszych wątpliwości. "

Valtteri Bottas wierzy, że pewność co do swojej przyszłości pozwoli mu lepiej się rozwijać. „Nie było żadnych uszkodzeń i jestem bardzo szczęśliwy, że mogę zostać w zespole, ponieważ oni są szczęśliwi, że mnie zatrzymują. Ewoluowałem w Williamsie od początku mojej kariery (w 2013 roku) i rozwinęliśmy bardzo dobre relacje.– dodał Fin.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz