Button ma nadzieję, że Alonso mocno go pokona w Austin

Mistrz Świata 2009 ma nadzieję, że przez cały weekend będzie miał przed sobą swojego hiszpańskiego kolegę z drużyny, który jako jedyny posiada ewolucję jednostki napędowej Hondy.

opublikowany 23/10/2015 à 16:36

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Button ma nadzieję, że Alonso mocno go pokona w Austin

Wyposażony już w silnik oferujący najnowsze rozwiązania oferowane przez Hondę podczas Grand Prix Rosji, la McLaren MP4-30 z Fernando Alonso znów będzie tym jedynym aby otrzymać tę jednostkę napędową w Stanach Zjednoczonych w ten weekend w Austin w Teksasie.

Wystarczająco, aby pozwolić swojemu koledze z drużyny, Jensonowi Buttonowi, na odrobinę humoru, który będzie musiał jeszcze poczekać, prawdopodobnie do Meksyku za nieco ponad tydzień, aby skorzystać z tych aktualizacji.

„Zwykle, gdy jesteś członkiem załogi, masz te same wymagania,
– wyjaśnia Brytyjczyk na stronie dyscypliny. Mam nadzieję, że będzie to dobry rozwój i że Fernando będzie szybki, i że będzie mnie mocno bił przez cały weekend. To dość nietypowe stwierdzenie, ale w naszym przypadku jest to głównie kwestia dopasowania ulepszeń do samochodu. »

Pierwsza darmowa sesja treningowa przed Grand Prix Stanów Zjednoczonych rozpocznie się za niecałe trzydzieści minut i oczekuje się, że zawody będą rozgrywane w trudnych warunkach wraz z nadejściem deszczu.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz