Christian Horner: „Czas ucieka”

Christian Horner wciąż czekając na nazwę dostawcy silników dla Red Bulla przyznaje, że decyzja na sezon 2016 musi zostać podjęta szybko.

opublikowany 03/11/2015 à 11:12

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Christian Horner: „Czas ucieka”

Serial telewizyjny Red Bull Racing będzie animował większą część drugiej połowy sezonu Formuła 1. Wciąż nieznany co do tożsamości dostawcy silników na rok 2016 i przyszłości dyscypliny swojego zespołu, Christian Horner przypomina na stronie internetowej F1, że decydujące będą nadchodzące tygodnie.

„Jest początek listopada i Pośpiesz się. Dlatego ważne jest, aby decyzja została podjęta w stosunkowo najbliższej przyszłości. Wyobraziliśmy sobie cztery wersje samochodu i będzie tylko jeden silnik. Poczekamy, aż ucichnie muzyka i zobaczymy, na którym krześle usiądziemy. » Horner wskazał także, że jego piloci Logicznie rzecz biorąc, Daniel Ricciardo i Daniil Kwiat będą obecni w 2016 roku.

Szef zespołu Red Bull Racing powrócił także do możliwości pojawienia się nowego, taniego silnika dla klientów, co zostało niedawno rozpoczęte przez FIA w badaniu, w następstwie weto Ferrari w sprawie ceny maksymalnej silników i skrzyń biegów klientów.

„Myślę, że koncepcja FIA to dość prosty silnik, który można łatwo uzyskać za pośrednictwem strony trzeciej, takiej jak Ilmor czy Cosworth. Kluczowe pytanie brzmi: jakie będą regulacje, i czy można to rozważyć jako opcję dla Red Bulla? Wierzymy w to, ale oczywiście, silnik musi być konkurencyjny. I to musi być opłacalne. »

Zapoznaj się z raportem i analizą Grand Prix Meksyku, przygotowanym przez naszych specjalnych korespondentów z Meksyku, w numerze 2036 AUTOhebdo, już dostępnym w wersji cyfroweji jutro w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz