Crypto.com, partner wyścigów sprinterskich F1

Wyścigi sprinterskie mają teraz nowego sponsora, który osiągnie cel zerowej emisji dwutlenku węgla do 2030 roku.

opublikowany 29/06/2021 à 14:43

Quentina DUBOISA

0 Zobacz komentarze)

Crypto.com, partner wyścigów sprinterskich F1

Pierwszy wyścig sprinterski odbędzie się na torze Silverstone. / © Foto Antonin Vincent / DPPI

La F1 właśnie ogłosiła, że ​​platforma kryptowalutowa: Crypto.com będzie sponsorem nowych wyścigów sprinterskich, z których pierwszy zaplanowany jest na Grand Prix Wielkiej Brytanii. Przypominamy, że w sobotnie popołudnie kierowcy będą musieli przejechać 100-kilometrowy wyścig, aby ustalić listę startową do niedzielnego wyścigu głównego. 

„Cieszymy się, że możemy powitać Crypto.com w rodzinie F1” – mówi Stefano Domenicali. Naszym celem jest dalsze bycie atrakcyjną marką poprzez poszukiwanie wydajności i innowacji.

Wszystko to ma na celu stopniowe dążenie do zerowej stawki emisji dwutlenku węgla do 2030 r. dla F1. Rzeczywiście, Crypto.com ogłosiło w maju ubiegłego roku ambicję osiągnięcia neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla w ciągu najbliższych 18 miesięcy.

„Jesteśmy bardzo dumni, że jesteśmy pierwszym sponsorem kryptowalutowym F1– zachwyca się Kris Marszałek, współzałożyciel Crypto.com. Dołączamy tym samym do marek wspierających sport, technologię i innowacje. Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie współpracy, która będzie trwała kilka lat. Z Grand Prix Belgii zaprezentujemy nowe trofeum. »

Wyścigi sprinterskie rozpoczną się 18 lipca Grand Prix Wielkiej Brytanii. Zwycięzca otrzyma 3 punkty.
 

 

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz