Daniil Kwiat przyznaje się do winy na Suzuce

Daniil Kwiat przyznał, że był winien wypadku w kwalifikacjach do GP Japonii na Suzuce, co spowodowało przedwczesne zakończenie Q3.

opublikowany 26/09/2015 à 10:51

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Daniil Kwiat przyznaje się do winy na Suzuce

Daniil Kwiat padł ofiarą imponującego wypadku poza torem podczas ostatniej sesji kwalifikacyjnej do GP Japonii na torze Suzuka. Pilot czerwony Byk stracił kontrolę nad swoim RB11 przy wejściu do Hairpin i został brutalnie wrzucony w barierkę zabezpieczającą. Stan zdrowia Rosjanina jest uspokajający, ale jego jednomiejscowy doznał poważnych obrażeń, które mogą skutkować karą.

Kierowca Red Bulla przyznał się do winy po przekroczeniu limitów toru. „Nic mi nie jest, jest to głównie bolesne psychicznie”.– przyznał Rosjanin. « To był błąd debiutanta. Wstawiam dwa koła w trawę i tyle. Nie było tam drogi ucieczki i tak musiało się to skończyć. Żal mi zespołu, który miał już za sobą trudne dwa tygodnie i przed sobą dodatkową pracę. »

Daniil Kvyat będzie musiał wystartować z boksów po naprawach przeprowadzonych na jego RB11, gdy jego kolega z drużyny Daniel Ricciardo wystartuje z siódmej pozycji.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz