Dave Ryan nowym dyrektorem sportowym Manor

Po rezygnacji Graeme’a Lowdona oraz rezygnacji Johna Bootha zespół Manor F1 Team mianował Dave’a Ryana nowym dyrektorem sportowym.

opublikowany 14/11/2015 à 19:03

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Dave Ryan nowym dyrektorem sportowym Manor

dwór F1 Zespół nie będzie długo czekać na znalezienie zamiennika Graeme'a Lowdona, który potwierdził swoje odejście z zespołu po Grand Prix Abu Zabi podczas wczorajszej konferencji prasowej w Brazylii.

Dave Ryan, 61 lat, na czele Von Ryan Racing, zespołu rozpoznawalnego na scenie GT, a w szczególności w Blancpain GT Series, i były dyrektor sportowy McLaren, został powołany w miejsce Lowdona.

„Oczywiście nie trzeba go przedstawiać, ponieważ spędził w tym sporcie 34 lata, komentarze Stephen Fitzpatrick, właściciel Manor, który ponownie potwierdził odejście Lowdona i Johna Bootha. Z naszym nowym zasilaczem Mercedes Benz i partnerstwo techniczne z Williams oraz niedawne uzupełnienia naszego zespołu projektowego i technicznego, przybycie Dave'a to kolejny ważny krok w kierunku naszego celu, jakim jest stworzenie naprawdę konkurencyjnego zespołu wyścigowego. »

„Po spędzeniu czasu ze Stephenem i zrozumieniu jego wizji przyszłości jasne jest, że zapewnia sobie solidną platformę, dzięki której zespół może zrobić duże kroki naprzód w nadchodzących sezonach. » dodał Dave Ryan.

Nie wiadomo, kto obejmie stanowisko szefa zespołu, pozostawione przez Johna Bootha.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz