Ericsson: Sauber przekroczył moje oczekiwania

Marcus Ericsson wyraził swój entuzjazm, widząc, jak Sauber odzyskuje równowagę po szczególnie trudnym roku 2014 dla szwajcarskiego zespołu.

opublikowany 06/11/2015 à 11:33

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Ericsson: Sauber przekroczył moje oczekiwania

Marcus Ericsson był zachwycony tym widokiem Sauber znów będzie mógł walczyć o punkty po czarnym roku dla szwajcarskiej drużyny, która nie znalazła się ani razu w pierwszej dziesiątce. Wydaje się, że szwajcarska struktura uległa częściowej poprawie, ponieważ jest przed nami McLaren różnicą dziewięciu punktów w dwóch Grand Prix na koniec sezonu.

Były mieszkaniec Caterham F1 Zespół w tym roku pięciokrotnie kończył wyścig z punktacją, notując swój najlepszy występ w F1 podczas GP Australii, gdzie zajął ósme miejsce. „Tak naprawdę nie wiedziałem, czego się spodziewać (na początku sezonu). Sauber to zespół ze wspaniałą historią, ale w zeszłym roku miał bardzo trudny sezon. Więc tak naprawdę nie wiedziałem, jak to będzie, kiedy przyjadę. Ale przekroczyło moje oczekiwania ponieważ niemal w każdym wyścigu potrafiliśmy grać o punkty”– wyjaśnił Szwed dalej oficjalna strona F1.

Marcus Ericsson został potwierdzony na sezon 2016 wraz z kolegą z drużyny Felipe Nasrem od lipca ubiegłego roku Szwed z ufnością podchodzi do przyszłości, wierząc, że jego zespół będzie nadal ewoluował w tym samym tempie. « Sytuacja powinna się poprawić, ponieważ zespół będzie stabilniejszy. Znamy już procedury pracy i mentalność panującą w zespole. Oboje jesteśmy bardzo zaangażowani w rozwój jednomiejscowy w przyszłym roku, w szczególności poprzez omówienie z inżynierami tego, czego chcemy od samochodu”, – stwierdził Skandynaw.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz