Fernando Alonso uspokaja sytuację w McLarenie

Fernando Alonso ogłosił swoje zaangażowanie w McLarena po tym, jak wypuścił się w radiu podczas GP Japonii.

opublikowany 27/09/2015 à 17:11

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Fernando Alonso uspokaja sytuację w McLarenie

Fernando Alonso nie udało mu się wydostać z bramki punktowej podczas GP Japonii, co jest frustrującym wynikiem dla dwukrotnego mistrza świata, który stara się wyróżnić za kierownicą McLaren MP4-30 ma niską wydajność. Asturianin odpuścił w trakcie wyścigu, wywołując „silnik GP2” aby zdefiniować jednostkę napędową Hondy który mieszkał na swojej ziemi.

Słowa dwukrotnego mistrza świata wywołały liczne reakcje na padoku Suzuka. „Wydaje się, że nie dla wszystkich pewne rzeczy są jasne”.– napisał kierowca McLarena Posiada również konto na Twitterze, " Osiągnęliśmy trzeci najlepszy wynik w sezonie! Nadal ciężko pracujemy. Walcząc w grupie przeżywamy trudne chwile i wszyscy chcemy zwyciężyć. Da się to odczuć w rozmowach radiowych, ale powinny one pozostać prywatne. "

Jeśli przyszłość kierowców McLarena rodzi wiele pytań, Fernando Alonso chce pozostać lojalny wobec swojego zespołu, nawet jeśli wcześniej o tym wspominał jego zainteresowania innymi dyscyplinami. „Nikt nie powinien wątpić w mój trzyletni kontrakt z McLarenem. Moja kariera w F1 zakończy się zwycięstwem tej drużyny, jeśli to możliwe, wszystko. To bardzo proste "– dodał dwukrotny mistrz świata.

Zapoznaj się z analizą GP Japonii przeprowadzoną przez naszych specjalnych korespondentów w numerze 2031 AUTOhebdo, dostępnym od wtorkowego wieczoru w wersji cyfrowej na wszystkich platformach oraz od środy w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz