Gasly: ​​„Karty są w obozie Red Bulla” na rok 2022

Pierre Gasly zapewnia, że ​​nie myśli o możliwych kierunkach rozwoju w Formule 1 w 2022 roku, ale wkrótce poruszy ten temat w rozmowie z Red Bullem. 

opublikowany 17/06/2021 à 17:24

Medhiego Casauranga

0 Zobacz komentarze)

Gasly: ​​„Karty są w obozie Red Bulla” na rok 2022

Pierre Gasly (AlphaTauri) podczas rekonesansu toru Paul-Ricard (Var). ©Antonin Vincent / DPPI

Na podium w Baku (Azerbejdżan) dwa tygodnie wcześniej, gotowy do noszenia barwAlfa Tauryń w domu w ten weekend w Paul-Ricard (Var), Pierre Gasly Trudno o większą motywację.

25-letni Francuz szczególnie dobrze czuje się w tej pierwszej części sezonu 2021 Formuła 1 (8. miejsce w klasyfikacji kierowców z 31 punktami) znajduje się w centrum uwagi, m.in. w celu zdobycia bardziej konkurencyjnego miejsca niż siostrzany zespół czerwony Byk w 2022.

 

Zainteresowana osoba, zaszczepiona przeciwko Covid-19 przed wyjazdem do Var, szybko odrzuciła ten temat na konferencji prasowej przed Grand Prix Francji, która odbyła się w czwartek 17 czerwca w Le Castellet. « Myślę, że jest jeszcze trochę za wcześnie (aby określić moją przyszłość. Przyp. red.). Z mojej strony karty są w obozie Red Bulla.

Ostatecznie to oni zadecydują, czy będziemy kontynuować przygodę razem, z AlphaTauri, z Red Bullem, czy inną opcją. » Pierre Gasly deklaruje nawet, że przyszłość nie jest powracającym tematem w rozmowach z włoskim zespołem i austriacką spółką-matką.

„Jeszcze o tym nie rozmawialiśmy. Myślę, że zobaczymy, co będziemy chcieli zrobić w nadchodzących tygodniach i miesiącach. » To jest zagadkowe.

Medhiego Casauranga

Pasjonat historii sportów motorowych we wszystkich dyscyplinach, nauczyłem się czytać dzięki AUTOhebdo. Przynajmniej tak mówią wszyscy moi rodzice, kiedy widzą moje imię w środku!

0 Zobacz komentarze)