GP Meksyku: mieszane testy dla Verstappena

O ile Max Verstappen dobrze zaczął testy podczas GP Meksyku, kierowca Toro Rosso miał trudniejszy koniec dnia z powodu wypadku podczas drugiej sesji.

opublikowany 31/10/2015 à 12:21

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

GP Meksyku: mieszane testy dla Verstappena

Max Verstappen przejechał przez różne stany podczas pierwszego dnia testów przed GP Meksyku, które odbyły się 30 października na torze Hermanos Rodriguez. Kierowca Toro Rosso ustanowił najlepszy czas już w pierwszej sesji treningowej, nawet jeśli jego tura powinna zostać wycofana, ponieważ została wykonana poprzez skrócenie zakrętu.

„To było nowe doświadczenie dla wszystkich kierowców. Warunki były dość trudne, ale dobrze poradziliśmy sobie z pierwszą sesją. – skomentował debiutant. „Miło było zakończyć na szczycie, ale przede wszystkim oznacza to, że jednomiejscowy działa dobrze i dobrze się czuję na tym torze. »

Holender po przerwie nie był jednak w stanie wykorzystać drugiej sesji popełnił błąd od pierwszych minutpo tym, jak stracił tył swojego STR10 w ostatnim zakręcie meksykańskiego toru. „Straciłem tył samochodu na pierwszym okrążeniu w biegu i miałem wypadek. Może to być spowodowane połączeniem zimnych opon i wciąż mokrego toru. Chyba przeceniłem poziom przyczepności. Szkoda, że ​​na tym zakręcie nie ma więcej miejsca”., dodał Max Verstappen.

Ostatnia sesja treningowa przed GP Meksyku odbędzie się w najbliższą sobotę, 31 października o godzinie 17:XNUMX (czasu francuskiego), a transmisja będzie transmitowana na żywo w Canal+ Décalé.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz