GP Meksyku: Czy Hamilton faworyzował wyścig?

Lewis Hamilton przegrał z Nico Rosbergiem w kwalifikacjach do GP Meksyku. Brytyjczyk zdecydował się jednak na inne ustawienia w swoim Mercedesie.

opublikowany 01/11/2015 à 16:12

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

GP Meksyku: Czy Hamilton faworyzował wyścig?

Lewis Hamilton po raz kolejny przegrał w kwalifikacjach ze swoim kolegą z drużyny Nico Rosbergiem w Meksyku. Trzykrotny mistrz świata był dwie dziesiąte straty Niemiec po wykazaniu większych trudności na swoim W06 Hybrid. Ale dwaj piloci Mercedes podszedł do Grand Prix w inny sposób, decydując się na inne ustawienia.

„Nico był szybki przez cały weekend, a ja po prostu byłem w stanie zmniejszyć przewagę”.– wyjaśnił Lewis Hamilton. „Miałem takie momenty, gdzie jednomiejscowy okazało się całkiem imponujące, ale wciąż jest co poprawiać, czy to za kierownicą, czy w moich ustawieniach. Moje ustawienia były nieco inne w ten weekend, może nie były idealne na kwalifikacje, ale skuteczne w wyścigu. "

Czy Brytyjczyk skupiłby się na długich przejazdach, wiedząc, że szczególnie długa prosta początkowa może pomóc mu wykorzystać przewagę? „Ta druga pozycja to jedno z najlepszych miejsc na start, ponieważ prosta jest bardzo długa aż do pierwszego zakrętu. Podobnie było w Rosji (w Soczi, 11 października). Nie wiem, czy ten jest dłuższy, ale to miejsce całkiem mi odpowiada »– dodał aktualny mistrz świata.

Początek GP Meksyku odbędzie się o godzinie 20:XNUMX czasu francuskiego i będzie transmitowany na żywo w Canal+ Sport oraz w transmisji tekstowej na AUTOhebdo.fr.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz