Grosjean: wyścig, w którym czuję się dobrze

Romain Grosjean był zadowolony z wyścigu podczas GP Brazylii i wydarzenia, które najwyraźniej pozwoliło mu uwolnić umysł.

opublikowany 15/11/2015 à 20:07

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Grosjean: wyścig, w którym czuję się dobrze

Romain Grosjean cieszył się świetnym wyścigiem podczas Grand Prix Brazylii, walcząc zawzięcie ze swoimi przeciwnikami na torze Interlagos w Sao Paulo. Francuz, przerażony atakami w Paryżu, mógł uwolnić umysł, koncentrując się na wyścigu.

„To był dość szalony wyścig, dobrze się bawiłem, dobrze się czułem po tak trudnym weekendzie. Niestety, w ten weekend towarzyszyło nam wiele emocji. Nie mogę się doczekać, kiedy będę trzymać moją rodzinę i chronić ją.– oznajmił Romain Grosjean przed mikrofonami Canal+ i RMC.

W trakcie pit stopów Romain Grosjean stopniowo awansował w peletonie. Po starcie z 14. pozycji kierowca Lotusa był w stanie wspiąć się na dziewiątą pozycję. „Samochód osiągał maksymalne osiągi. Wykorzystałem dobrą prędkość maksymalną, aby wykonać liczne wyprzedzania.”– dodał Francuz.

Zapraszamy do zapoznania się z analizą Grand Prix Brazylii przeprowadzoną przez naszych specjalnych korespondentów w numerze 2038 AUTOhebdo, dostępnym od poniedziałku wieczorem w wersji cyfrowej na wszystkich platformach oraz od środy w kioskach.

0 Zobacz komentarze)