Hamilton rozczarowany: „Nie wiem, na co marnujemy czas…”

Czy Lewisowi Hamiltonowi uda się odwrócić trend i dominację Red Bulla?

opublikowany 27/06/2021 à 18:28

Quentina DUBOISA

0 Zobacz komentarze)

Hamilton rozczarowany: „Nie wiem, na co marnujemy czas…”

Hamilton wydaje się rozczarowany wyścigiem w Styrii. / © Zdjęcie Florent Gooden / DPPI

Po drugie, ponownie Lewis Hamilton nie wygrał od 4 wyścigów podczas Grand Prix Hiszpanii. Z czerwony Byk odniósł szereg sukcesów w Monako, Baku, Francji, a dziś w Styrii. Jest to również pierwszy przypadek w epoce hybrydowej Mercedes nie wygrywa wyścigu po raz 4 Grand Prix z rzędu. Ze swojej strony Lewis Hamilton nie był zadowolony ze swojej niedzieli.

„To był dla mnie samotny wyścig– wyjaśnia brytyjski pilot. Próbowałem walczyć z Maxem, ale przy ich szybkości... wyraźnie zrobili postęp pod względem wydajności w ciągu ostatnich kilku wyścigów. Nie wiem, gdzie marnujemy czas, ale będziemy pracować, aby lepiej zrozumieć. Mimo wszystko są to punkty dla zespołu. »

To rozczarowany Hamilton po wyścigu rozmawiał z mediami, nie rozumiejąc, gdzie mogli znaleźć prędkość.

„Są szybcy, kropka.– precyzuje Hamilton. Nie mogę wiele z tym zrobić. Z drugiej strony możemy popracować nad poprawą pewnych rzeczy, ale nie będzie to łatwe. Nie wiem, czy to przednie skrzydło, czy moc silnika, ale musimy się lepiej postarać, aby ponownie wygrać.”

W przyszłym tygodniu Grand Prix Austrii odbędzie się na tym samym torze. Jeśli warunki będą podobne, wygranie wyścigu w najbliższą niedzielę będzie trudne.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym raportem i analizą Grand Prix Styrii, przygotowanym przez naszego specjalnego korespondenta na Red Bull Ring, w numerze 2318 AUTOhebdo, dostępnym od jutrzejszego wieczoru w wersji cyfrowej i od tej środy w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz