Hamilton na linii frontu w Baku: „To dla nas nieoczekiwany wynik”

Hamiltonowi, który znalazł się w pierwszej dziesiątce podczas drugiego treningu wolnego, udało się odwrócić ten trend i jutro wystartuje z pierwszego rzędu obok Charlesa Leclerca.

opublikowany 05/06/2021 à 16:54

Quentina DUBOISA

0 Zobacz komentarze)

Hamilton na linii frontu w Baku: „To dla nas nieoczekiwany wynik”

Hamilton wystartuje przed swoim rywalem w mistrzostwach / © Photo Xavi Bonilla / DPPI

Przez cały weekend w trudnej sytuacji, Hamilton w tę sobotę był w stanie odwrócić ten trend i ustawić się po raz drugi, dwie dziesiąte za Leclercem. Mały cud według angielskiego pilota: „To dla nas nieoczekiwany wynik. Przez cały weekend bardzo się męczyliśmy i myślę, że to było widać. Ciężko pracowaliśmy, aby zmienić ustawienia, co ostatecznie zrobiło różnicę.

Hamilton upiera się: znalezienie idealnego ustawienia było szczególnie skomplikowane: „Bardzo trudno było znaleźć ustawienie, które odpowiadałoby nam w 100%. I ostatecznie możliwość walki z nimi w ataku to fantastyczne uczucie.

Dość krytyczny wobec swojego zespołu podczas Grand Prix Monako, Hamilton jest dziś szczęśliwszy w Baku, chwaląc zasługi Mercedes : „Tor nie był dla nas sprzyjający i musieliśmy walczyć, aby znaleźć idealny kompromis. Cieszę się, że to znalazłem, Bottas nie miał tyle szczęścia i zajął 10. miejsce, więc mogła to być katastrofa. Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego zespołu.”

 

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz