Hamilton: „Samochód trochę się zmienił”

Mistrz Świata podkreślił niewielkie zmiany wprowadzone w Mercedesie od czasu Singapuru, które wydają się bardziej korzystne dla jego kolegi z drużyny Nico Rosberga.

opublikowany 17/11/2015 à 10:56

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Hamilton: „Samochód trochę się zmienił”

Po porażce w Grand Prix Meksyku Lewis Hamilton po raz drugi z rzędu był zmuszony przegrać w Brazylii ze swoim kolegą z drużyny Nico Rosbergiem. Mistrz Świata, kto by tego chciał zmienić strategię w trakcie wyścigu, nie był w stanie podjąć próby ataku na Niemców, aby odnieść pierwszy sukces na ziemi brazylijskiej.

Brytyjczyk zwrócił także uwagę na drobne modyfikacje w Mercedes od wydarzenia w Singapurze. „Nico jechał doskonale i wykonał świetną robotę w kwalifikacjach. Od Singapuru samochód niewiele się zmienił i wydaje się, że to przechyliło się na jego korzyść, ale muszę po prostu spuścić głowę, przemyśleć to i wrócić na czoło w ostatnim wyścigu. » – podkreślił Brytyjczyk.

Znajdź raport i analizę Grand Prix Brazylii, przygotowane przez naszych specjalnych korespondentów w São Paulo, w numerze 2038 AUTOhebdo, już dostępnym w wersji cyfrowej, a od tej środy w kioskach.

0 Zobacz komentarze)