Hamilton nie martwił się incydentem z Rosbergiem

Aktualny mistrz świata Lewis Hamilton powiedział, że nie martwi się nieszczęściem, którego doznał jego kolega z drużyny Nico Rosberg podczas treningu wolnego 2.

opublikowany 21/08/2015 à 18:26

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Hamilton nie martwił się incydentem z Rosbergiem

Jeśli Mercedes W06 Hybryda W ten piątek w Belgii Brytyjczyk dwukrotnie osiągnął dublet Lewis Hamilton za każdym razem był bity przez swojego kolegę z drużyny Nico Rosberg. Mistrz Świata przyznał, że nie napotkał żadnych większych problemów, ale wie, że na jutro musi poprawić swoje występy.

„Dzisiaj ogólnie był dobry dzień, było mnóstwo dobrej zabawy na torze, Komentarz Hamiltona. Czy tutaj rzadko jest sucho? Nico jest bardzo szybki, więc dziś wieczorem mam jeszcze trochę pracy, aby zobaczyć, gdzie znajdę trochę czasu. Ferrari et czerwony Byk również wydają się bliższe niż w poprzednie weekendy. »

Stary pilot McLaren przyznał również, że nie martwi się problemem, na jaki natknął się Rosberg podczas drugiego popołudniowego treningu wolnego, na którym doświadczył niemiecki kierowca eksplozja opony.

„To, co przydarzyło się Nico, oczywiście nie było dobre, ale na szczęście nic mu się nie stało i oczywiście zespół zbada sprawę wraz z Pirelli. Nie mam żadnych zmartwień, Jednakże. Trzeba mieć pewność co do samochodu i opon, które można pchać, więc nie jest to coś, o czym się myśli. » Paddy Lowe wskazał jednak, że Mercedes nie dokończył programu zaplanowanego z Hamiltonem, czyli czasu na przeprowadzenie pierwszych analiz.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz