Hamilton marzy o innym formacie Grand Prix

Lewis Hamilton bardzo wspierał zmiany w programie Grand Prix mające na celu zwiększenie zainteresowania F1.

opublikowany 13/10/2015 à 11:56

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Hamilton marzy o innym formacie Grand Prix

Obecny format Grand Prix, w którym piątek jest zarezerwowany na treningi, sobota na ostatnią sesję testową i kwalifikacje oraz niedzielę na wyścig, wydaje się nudny Lewis Hamilton, Podczas gdy Grupa Strategiczna ds F1 bada kilka dróg rozwijać dyscyplinę i spektakl oferowany publiczności, pilotowi Mercedes opowiedział się za zmianami w sposobie spędzania weekendów.

« Jako fan F1 jestem w 1000% za tym »– oznajmił lider Mistrzostw. „Przez dziewięć lat mojej pracy w tej dyscyplinie prawie zawsze był ten sam czwartek (zarezerwowany na konferencje prasowe), piątek, sobota i niedziela, z wyjątkiem kwalifikacji, które nieco ewoluowały. Ale ogólnie rzecz biorąc, format pozostał dokładnie taki sam. Nie wiem, jakie rozwiązanie możemy znaleźć. Każdy z nas może mieć pomysł, ale 99% z nich może nie być aż tak dobrych. »

Zapoznaj się z analizą Grand Prix Rosji w Soczi przeprowadzoną przez naszych specjalnych korespondentów w numerze 2033 AUTOhebdo, dostępnym już w wersji cyfrowej na wszystkich platformach, a od środy w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz