Hamilton: „Nic nie jest przesądzone” w GP Rosji

Jeśli Lewis Hamilton przegra w kwalifikacjach do GP Rosji z Nico Rosbergiem, Brytyjczyk zamierza już na starcie ponownie zyskać przewagę nad kolegą z drużyny.

opublikowany 10/10/2015 à 17:55

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Hamilton: „Nic nie jest przesądzone” w GP Rosji

Po GP Japonii, które odbyło się w zeszłym miesiącu na torze Suzuka, Lewis Hamilton po raz drugi z rzędu nie powiodło się w kwalifikacjach, które odbyły się w najbliższą sobotę, 10 października w Soczi. Lider mistrzostw stracił trzy dziesiąte sekundy do swojego kolegi z drużyny Nico Rosberga po opuszczeniu ostatniego udanego okrążenia. „Nie ukończyłem drugiej rundy latania, ponieważ Wyszedłem w zakręcie 13. Nico przejechał bardzo szybkie okrążenie, a ja byłem zadowolony z równowagi jednomiejscowy »– wyjaśnił dwukrotny mistrz świata.

Po zdobyciu przewagi nad kolegą z drużyny na początku GP Japonii Lewis Hamilton zamierza przeprowadzić tę samą operację. „ Nie powiem, że jestem szczęśliwy, bo mogę zaakceptować tylko drugie miejsce, ale Nico spisał się bardzo dobrze, ale myślę, że rnic nie jest przesądzone, jak widzieliśmy w innych wyścigach gdzie startowałem z drugiej pozycji. To sprawia, że ​​wyścigi są jeszcze bardziej ekscytujące, a pierwszy zakręt jest daleko od pola startowego, co jest jednym z najdłuższych w sezonie. Powinienem dostać szansę, ale w wyścigu będę miał też innych.”– dodał pilot Mercedes.

Na pięć wyścigów przed końcem sezonu Lewis Hamilton ma 48 punktów przewagi nad Nico Rosbergiem. Brytyjczyk wygrał w 2014 roku, wyprzedzając swojego kolegę z drużyny, ale startował z pole position.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz