Honda z Red Bullem – Ron Dennis byłby przeciwny

Według Berniego Ecclestone’a Ron Dennis blokuje potencjalne dostawy silników dla Red Bulla od Hondy.

opublikowany 25/10/2015 à 10:17

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Honda z Red Bullem – Ron Dennis byłby przeciwny

Chociaż możliwość dostaw silników Hondy w 2016 r czerwony Byk pojawiło się od początku weekendu w Austin, Bernie Ecclestone wskazał w Stanach Zjednoczonych, że Ron Dennis będzie hamulcem do porozumienia pomiędzy obiema stronami.

Honda powróciła jako wyłączny producent silników McLaren w tym sezonie i stoi przed skomplikowaną kampanią 2015 w zakresie rozwoju swojej jednostki napędowej V6 turbo / hybrydowej, ale Japończycy nie mieliby nic przeciwko dostarczaniu Red Bullowi, co według Ecclestone’a byłoby zgodne z umową zawartą z FIA zaopatrzyć jeden zespół w pierwszym roku, a następnie dwa w drugim.

„Wygląda na to, że Honda chętnie daje im silnik, a pan Dennis uważa, że ​​nie powinni.
– skomentował Brytyjczyk, cytowany przez Reuters. Ale w pewnym sensie zobowiązali się do Rona jakby miał prawo weta i nie chce Red Bulla. Nie wiem, czy jego weto zostanie uwzględnione. »

Red Bull nadal szuka kontraktu na rok 2016, po początkowym zerwaniu powiązań Renault, a następnie próbował negocjować Mercedes lub Ferrari.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz