Honda rozmawia z Red Bullem pomimo sprzeciwu McLarena

Yasuhisa Arai, dyrektor sportowy Hondy, wskazał, że japoński producent silników prowadził rozmowy z Red Bullem pomimo sprzeciwu Rona Dennisa, dyrektora McLarena.

opublikowany 31/10/2015 à 17:16

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Honda rozmawia z Red Bullem pomimo sprzeciwu McLarena

Honda kontynuuje dyskusje na temat możliwych rozwiązań partnerstwo z czerwony Byk która w 2016 roku nadal nie ma producenta silników. Yasuhisa Arai, dyrektor sportowy japońskiej marki, potwierdził na padoku GP Meksyku na torze Hermanos Rodriguez, że pomiędzy obiema strukturami toczą się rozmowy.

„Zwrócił się do nas zespół, ale rozmowy wciąż trwają. Nic nie zostało jeszcze przesądzone. Zawsze mówiłem w tym sezonie, że jesteśmy otwarci (na każdą propozycję)”, skomentował Yasuhisa Arai.

Niemniej jednak Bernie Ecclestone, dyrektor FOM, zauważył na padoku GP USA w Austin (Teksas) w ubiegły weekend, że Szef McLarena F1 Ron Dennis sprzeciwił się w przyszłym roku innemu azjatyckiemu sojuszowi producentów silników.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz